گل آرایی و آذین بندی در مشهد مقدس همزمان با آغاز دهه ولایت

همزمان با آغاز دهه ولایت مشهد آذین‌بندی و گل‌آرایی شد.

0 13

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز، به نقل از خبرگزاری صدا وسیمای مرکز خراسان رضوی  معاون خدمات و محیط زیست شهرداری مشهد گفت: به مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیر، در تقاطع‌های سطح شهر به ویژه تقاطع‌های منتهی به حرم مطهر ۴۰نورافکن گرافیکی مناسبتی نصب و در میادین بیت المقدس، شریعتی، چهارراه لشگر، خیابان دانشگاه، احمدآباد، تقاطع سجاد و خیام نیز ۶ المان گل و نور جانمایی شده است.

مهدی یعقوبی افزود:همچنین سطح شهر با ۱۸۰هزار متر ریسه و ۵۴المان شمسه با پارچه‌های الوان آذین‌بندی شده است.

وی گفت: تعویض بیش از هزار و ۲۰۰پرچم برروی پل‌ها و میادین، جانمایی و نصب پنج گل نوشته در میادین بسیج، بیت المقدس، فلسطین، غدیر و شریعتی و همچنین ۳۰فلاورباکس (جعبه گل) در مقابل مساجدی که دارای نام امام علی(ع) و غدیر هستند از دیگر اقدامات است.

یعقوبی افزود: در این ایام هزار دستگاه تاکسی در خطوط ورودی شهر و دوهزار تاکسی فعال در شبکه بی‌سیم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در آماده باش هستند و ۱۸۳ دسته گشت و بازرسی بر فعالیت تاکسی‌ها نیز در سطح شهر و مبادی ورودی مستقر هستند.

وی ادامه داد: برای رفاه حال زائران و مجاوران، دوهزار و ۸۰۰ فضای توقف خودرو در توقفگاه‌های غیرحاشیه بافت مرکزی شهر آماده سازی شده است.

قائم مقام ستاد مناسبت‌های شهرداری مشهد گفت: کنترل و نظارت بر برگزاری ۳۹برنامه فرهنگی، هنری، مذهبی با مشارکت تشکل‌ها و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مناطق ۱۳گانه و اکران ۱۰هزار متر مربع فضای اطلاع‌رسانی محیطی با موضوع دهه ولایت در سطح شهر از دیگر اقدامات ویژه دهه ولایت است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.