ظرفیت مرکز پذیرش بیماران کرونایی در قزوین تکمیل شد

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین:

0 20

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز، امیر محمد کاظمی فر اظهار داشت: بی توجهی به نکات بهداشتی موجب شده برخی شهرهای استان در حالت هشدار و برخی در وضعیت قرمز قرار گیرند و در این میان افزایش مراقبت‌های بهداشتی ضروری است.

وی تصریح کرد: هم اکنون از ظرفیت سایر بیمارستان‌های دولتی و خصوصی برای پذیرش بیماران کرونایی استفاده می‌شود و تمامی بیمارستان‌ها در صورت مراجعه بیماران موظف به ارائه خدمات هستند.

کاظمی فر یادآور شد: در حال حاضر ۲۸۰ بیمار در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند که تعداد ۵۴ نفر در شرایط ویژه قرار دارند و زیر دستگاه هستند.

قزوین قرمز شد

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین اظهار داشت: استان قزوین با افزایش بیماران مبتلا به کرونا در وضعیت قرمز قرار دارند و شهر تاکستان هم نسبت به شهرهای دیگر در وضعیت نامناسب‌تری قرار دارد.

کاظمی فر گفت: از شهروندان درخواست می‌کنیم برای پیشگیری از آسیب‌های جدی ویروس کرونا ضمن رعایت دقیق و مستمر نکات بهداشتی با زدن ماسک مراقب سلامت خود و دیگران باشند.

وی اظهار داشت: حضور نیافتن در مراکز پرجمعیت و استفاده از مواد ضدعفونی کننده و شستشوی مرتب دست‌ها با آب و صابون از بهترین راهکارهای مقابله با ویروس کرونا است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.