آغاز ثبت نام دریافت وام ودیعه مسکن از فردا شنبه ۴ مرداد

ثبت نام دریافت وام ودیعه مسکن از فردا شنبه چهارم مرداد ماه آغاز می‌شود.

0 21

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز، به نقل از خبرگزاری صدا وسیمای مرکز گلستان مبلغ وام ودیعه مسکن۵۰میلیون تومان برای تهران،۳۰میلیون تومان برای شهرهای بزرگ و ۱۵میلیون تومان برای شهرهای کوچک با سود ۱۳درصد است.

فرزانه اصلانی مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: کسانی که متقاضی دریافت وام ودیعه مسکن هستند باید در سامانه تم TEM.MRUD.IR که همان سامانه طرح اقدام ملی مسکن است ثبت نام کنند و وزارت راه و شهرسازی بر اساس اولویت بندی متقاضیان را انتخاب می کند.

او افزود: در این طرح تازه عروس دامادها، کارگران،حقوق بگیران، افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و خانواده های بیش از ۵نفر در اولویت پرداخت هستند.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی در خصوص نرخ اقساط سود تسهیلات ودیعه مسکن گفت: اقساط تسهیلات ۵۰میلیون تومانی استان تهران ۵۴۰هزار تومان، تسهیلات ۳۰میلیون تومانی ۳۲۵هزار تومان و تسهیلات ۱۵میلیون تومانی هم ۱۶۰هزار تومان است.

او افزود: مستاجران واجد شرایط یا از طریق معرفی‌نامه نهادهای حمایتی یا با گواهی کسر از حقوق یا حتی در رهن گذاشتن سهام عدالت می‌توانند این وام را دریافت کنند و اگر هیچ یک از این موارد ذکر شده را نداشته باشند، باید برای دریافت وام به بانک ضامن معرفی کنند.

گفته می شود ۶۰۰هزار خانوار در اولویت دریافت وام اجاره هستند که اطلاعات آنها از سامانه وزارت رفاه استخراج شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.