فعالیت واحدهای تولیدی راکد اصفهان با حمایت متخصصان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان خبر داد:

0 19

اصفهان-معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان از فعال شدن واحدهای تولیدی راکد در استان اصفهان با حمایت متخصصان صاحب نظر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سبز البزر ،سید حسن قاضی عسگر در گفت و گویی  با اشاره به حمایت از واحدهای تولیدی راکد در استان اصفهان اظهار داشت: با تدابیر اندیشیده شده واحدهای تولیدی غیرفعال به چرخه تولید باز می‌گردند.

وی افزود: در ابتدا با صاحبان واحدهای تولیدی راکد وارد مذاکره می‌شویم و چنانچه صاحبان اصلی از تخصص لازم برخوردار نباشند به گروه‌های متخصص در استان متصل خواهند شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان با اشاره به موفقیت‌هایی در فعال سازی واحدهای تولیدی راکد در سطح استان اصفهان از طریق متخصصان تصریح کرد: نیروهای انسانی شاغل در کارخانه جات تخصصی استان اصفهان به واحدهای تعطیل و غیرفعال مرتبط خواهند شد تا بتوان با نظر کارشناسی این افراد متخصص کارخانه جات راکد به چرخه تولید بازگردند که این اقدام در استان اصفهان مؤثر بوده است.

وی اضافه کرد: بخشی از واحدهای تولیدی راکد هم به خانه صنعت، معدن و تجارت ارجاع داده شده تا در کارگروه‌های تخصصی و با حمایت صنعت گران متخصص این واحدهای تولیدی رونق بگیرند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.