فاطمى:عملکرد تیم امید قابل قبول بود

اتفاقات و شانس بخشى از فوتبال است

0 36
بازیکن سابق تیم ملى و مدیر تیم ملى جوانان فوتبال ایران نمایش تیم امید در رقابت هاى قهرمانى زیر ٢٣ سال آسیا را رضایتبخش و قابل قبول مى داند.

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال فراز فاطمى در خصوص عملکرد و نتایج تیم امید گفت:به نظرم این تیم عملکرد قابل قبول و بازى هاى خوبى انجام داد اما خوش شانس نبود. به هر حال اتفاقات و شانس بخشى از فوتبال است. ما مقابل ازبکستان موقعیت هاى بالاى ٩۵٪؜ داشتیم که گل نشد. یکى از آن توپ ها وارد دروازه مى شد صعود کرده بودیم.کار کادر فنى این است که تیم را آماده وارد مسابقات کند و تیم بتواند موقعیت خلق کند و بازى را تحت کنترل داشته باشد. به نظر من تیم امید ما این خصوصیات را داشت و شایسته صعود از این گروه بود.

فاطمى در پایان با تاکید بر ضرورت حمایت از کادر فنى و بازیکنان این تیم گفت:به اعضاى کادر فنى تیم امید خسته نباشید مى گویم و اطمینان دارم آنها همه تلاش خودشان را کردند. در فوتبال بعضى از روزها روز شما نیست و به نظرم این تورنمنت براى ما چنین شرایطى داشت. مقابل ازبکستان و چین روز ما نبود.امیدوارم از این تجربه ها براى اینده استفاده کنیم.این تیم باید حفظ شود و به آینده فوتبال ما کمک کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.