استاندار اصفهان در نشستی با صنعتگران و فعالان اقتصادی شهرک صنعتی رازی شهرضا عنوان کرد: عزم جدی همه مسئولان برای حل مشکلات صنعتگران ضروری است

0 150

دکتر عباس رضایی تاکید کرد: عزم جدی همه مسئولان برای حل مشکلات صنعتگران ضروری است و باید همه شرایط برای رفع مشکلات در نظر گرفته شود.

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در نشست صمیمی با صنعتگران و فعالان اقتصادی در شهرک صنعتی رازی شهرضا اظهارداشت: بازدید امروز از شهرک صنعتی شهرستان شهرضا بمنظور احصا مسائل و مشکلات این شهرک و گفتگو با فعالان اقتصادی صورت گرفته تا بتوانیم درحد امکان نسبت به حل مشکلات واحدهای صنعتی اقدام کنیم.
استاندار اصفهان هدف از برگزاری این جلسات را اجرایی کردن فرمان مقام معظم رهبری یعنی “رونق تولید” در جایگاه عمل و اجرا عنوان کرد و افزود: ریشه بسیاری از مشکلات امروز اقتصادی کشور تحریم های ناجوانمردانه امریکا است و باید مشکلات را ریشه‌یابی و شرایط خاص امروز را در نظر بگیریم.
رضایی با اشاره به اینکه برخی از محدودیت‌هایی که در ادارات و بانک‌های مختلف وجود دارد به دلیل قوانین بالادستی و شرایط کشور است نه مانع تراشی مدیران و کارمندان با صنعتگران، تصریح کرد: حل مسائل و مشکلات موجود وظیفه مدیران استانی است، اما هنوز عزم جدی برای حل این مشکلات در مدیران و مردم به وجود نیامده‌ است.
استاندار اصفهان با تاکید بر لزوم عزم جدی همه مسئولان برای حل مشکلات صنعتگران، افزود: برخی از مدیران از وجود قوانین دست و پاکیر در راه تولید آگاهی کافی ندارند و باید همه شرایط برای رفع مشکلات در نظر گرفته شود.
عباس رضایی به دیدار خود با رییس کل بانک مرکزی اشاره کرد و افزود: در این دیدار مصوب شد که تسهیلات بانکی استان اصفهان تا چهار برابر افزایش پیدا کند که مصوبات آن جلسه در دست بررسی است اما خواستاریم در روند اجرایی شدن این مصوبات تسریع بعمل آید و با رایزنی های انجام شده با وزیر اقتصاد مقرر شد مالیات بر ارزش افزوده توسط وارد کنندگان کاهش یابد.
وی در خصوص پاسخگویی به مشکلات واحدهای تولیدی اظهارداشت: بنده به همراه معاون هماهنگی امور اقتصادی و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری بدون نیاز به وقت قبلی از ساعت ۱۵ تا ۱۸ روزهای یکشنبه در استانداری اصفهان آماده پاسخگویی در حوزه صنعت، معدن و بازرگانی هستیم.
رضایی به تاسیس زیرگذر شهرک صنعتی رازی نیز اشاره کرد و افزود: این پروژه باید با مشارکت اداره راه‌ و شهرسازی و شرکت شهرک‌های صنعتی و همچنین فرمانداری شهرستان شهرضا انجام شود.
استاندار اصفهان صدور مجوز برای حفر چاه آب جهت شهرک را مشکل خواند و افزود: مسئولان شهرک در صورت امکان برای رفع مشکل آب شرب شهرک رازی، چاه خریداری نمایند.
گفتنی است استاندار اصفهان در ادامه بازدیدهای مستمر خود از شهرکهای صنعتی بهمراه تعدادی از معاونین استانداری و مدیران کل استان، با حضور در شهرک صنعتی راضی شهرضا از چندین واحد تولیدی و صنعتی این شهرک بازدید و در جریان مسائل و مشکلات این واحدها قرار گرفت و دستورات لازم را جهت رفع مشکلات صادر نمود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.