آغاز خرید تضمینی گندم از کشاورزان

خرید تضمینی گندم مازادبر نیازکشاورزان در استان مرکزی آغاز شد.

0 27

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز ؛ مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی با بیان اینکه خرید تضمینی گندم مازاد بر نیاز کشاورزان از منطقه مرکزی ساوه از دیروز در استان آغاز شده گفت: کارخرید تا پایان شهریور در منطقه شازند و خنداب ادامه دارد.

ملکی از آمادگی مراکز خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان استان خبر داد و گفت: تا الان ۳۲ مرکز خرید گندم در استان پیش بینی شده ، که بر اساس نیاز مناطق و تولید هر شهرستان جانمایی شده و کشاورزان هیچ گونه نگرانی برای تحویل گندم خود به مراکز خرید نداشته باشند.

وی با بیان اینکه براساس مصوبه شورای اقتصاد و ابلاغیه دولت قیمت هر کیلوگرم خرید تضمینی گندم از ۱۷۰۰ تومان سال گذشته به ۲۵۰۰ تومان امسال افزایش یافته افزود: پارسال ۳۰۴ هزار تن گندم مازاد بر نیاز از کشاورزان خریداری شد که پیش بینی می شود این میزان امسال به ۳۳۰ هزار تن برسد.
مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی به کشاورزان توصیه کرد: قبل از تحویل گندم تولیدی خود به مراکز خرید و سیلوها اطلاعات خود را در سامانه پهنه بندی و مدیریت داده های کشاورزی کامل و ثبت کنند و شماره حساب خود را در بانک عامل فعال و به روز کنند و شماره حساب حتما به نام خودشان باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.