فتاحی: با کمک بخش خصوصی بهترین پیست موتورسواری را خواهیم ساخت

0 35

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: برای اتمام و ساخت پیست های اتومبیلرانی و موتورسواری نیاز داریم که با بخش خصوصی وارد همکاری شویم چند پیشنهاد نیز در این باره ارائه شده که باید بررسی شود.

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی در مجمع انتخاب رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیل رانی خراسان رضوی ضمن قدردانی از تلاش های صیدانلود رییس سابق فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی وآرزوی موفقیت برای مازیار ناظمی سرپرست این فدراسیون اظهار کرد: در رشته های موتورسواری و اتومبیلرانی درخراسان رضوی تلاش های خوبی صورت گرفت وبه واسطه این تلاش ها نتایج خوبی نیز حاصل شد.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان ضوی ورزشکاران رشته موتورسواری و اتومبیلرانی را انسان های بزرگی توصیف کرد و افزود: کسانی که وارد این رشته میشوند عمیقا به آن علاقه مند هسشتند و بدون در نظر گرفتن بعد مالی صادقانه در این رشته ها فعالیت میکنند، نباید تنها در شرایط خاص از موتورسواران و انومبیلرانان استفاده کنیم.
وی با اشاره به پیست اتومبیلرانی مجموعه ورزشی ثامن الائمه تصریح کرد: پیست ثامن می‌تواند به قطب برگزاری مسابقات بین المللی تبدیل شود هر هفته استقبال خوبی از پیست موتورسواری می شود، برای اتمام و ساخت پیست های اتومبیلرانی و موتورسواری نیاز داریم که با بخش خصوصی وارد همکاری شویم چند پیشنهاد نیز در این باره ارائه شده که باید بررسی شود.
فتاحی خاطرنشان کرد: آینده بسیار خوبی برای این رشته متصور هستیم باید شرایطی را فراهم کنیم که این هیئت به دور از حاشیه فعالیت خودش را ادامه دهد اگر این شرایط فراهم کنیم میتوانیم قهرمانان بزرگی را راهی تیم ملی کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.