“عجز وناتوانی دشمنان” در ایجاد بی اعتمادی ملت ایران نسبت به نیروهای مسلح

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان خراسان رضوی گفت: بدون شک هیچ شخصی نمی‌تواند در اعتماد و ارادت ملت ایران به قوای مسلح خللی ایجاد کند.

0 92

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز، به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) امیر رضا حضرتی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه امروز مشهد که در حرم مطهر امام رضا(ع) برگزار شد افزود: نیروهای مسلح کشور، خط قرمز ما هستند و همین ها بودند که سایه جنگ را از روی کشور برداشتند و کسانی که به عکس سردار رشید ما هتک حرمت می کنند در راه دفاع از کشور خود هیچ کاری نکرده اند و نمی کنند.
وی با اشاره به حضور سفیر انگلیس در تجمعات پس از سقوط هواپیمای اوکراینی ادامه داد: آنچه مسلم است میدان داری انگلیسی های روباه صفت خبیث در این فاجعه دل‌های ایرانیان را مکدر و نگران کرد.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان خراسان رضوی گفت: حضور سفیر کشور روباه پیر در هدایت مدیریت میدان منحرف کردن و سوء استفاده از واکنش جوانانه دانشجویان و جوانان ایران تا گردهم آوردن نمایندگان کشورهای قربانیان و صدور آن بیانیه تعجب آور و خارج از عرف و از همه مهمتر اصرار عجیب آنان در خارج کردن جعبه سیاه به فرانسه معلوم الحال همگی نگران‌کننده و نشان از کتمان کشف رمز این فاجعه و بیانگر سناریویی چند لایه است.
حضرتی با  اشاره به ویژگی ولایتمداری سردار سلیمانی افزود: سردار سلیمانی یک شخص نیست بلکه یک مکتب است و سراسر جمهوری اسلامی و منطقه پر است از قاسم سلیمانی ها که تا نابودی دشمنانشان آرام و قرار ندارد اما رویداد بی نظیر دیگر که همه جهان را انگشت به دهان کرد حضور ده‌ها میلیونی ملت شریف ایران و صدها هزار نفری ملت قدردان عراق و دیگر کشورهای منطقه مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی و گرامیداشت مقام او بود.

وی ادامه داد: این حضور بدون شک یکی از بی‌نظیرترین تشییع پیکرها در جهان بود که تاریخ به خود دیده است و موجب شد که تمامی جهان، نفرت ملت ایران و عراق و منطقه را از آمریکای جنایتکار به عینه مشاهده کنند و فریاد انتقام تنها چیزی بود که جهان می شنید و همین فریادها به تعبیر مقام معظم رهبری سوخت موشک های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در زیر و رو کردن پایگاه آمریکایی در عراق شد.

او اضافه کرد: در پاسخ موشکی سپاه به اقدام تروریستی دولت آمریکا این فقط پایگاه آمریکا نبود که شخم زده می‌شد بلکه درک هیبت و هیمنه آمریکا و استکبار جهانی بود که با خاک یکسان می‌شد.
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان خراسان رضوی به انتخابات اسفندماه مجلس شورای اسلامی نیز اشاره کرد و گفت: در انتخاب اصلح به وحدت جامعه نخبگانی و انقلابی کشور و استان نیاز داریم تا مردم بتوانند با اطمینان به افراد مورد نظر خود رای دهند اما باز هم وقت انتخابات برخی شروع به تخریب بی‌رحمانه شورای نگهبان می‌کنند.

حضرتی افزود: اعضای شورای نگهبان بدانند ما از عملکرد قانونی و انقلابی آنها تمام قد دفاع می کنیم و به کسانی که به هر دلیل تخریب این شورا به عنوان یک نهادی قانونی را انجام می‌دهند هشدار می‌دهیم که در پازل دشمن بازی نکنند و دشمن شادکن نشوند و از آنها که التزام به قانون شعار روز و شبشان است می‌خواهیم به قانون التزام داشته باشند و درخواست خود را قانونی مطرح کنند و شورای نگهبان هم مانند همیشه بدون توجه به هجمه ها وظیفه خود را در تایید و یا عدم تایید نامزدهای داوطلب نمایندگی انجام دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.