تقدیر معاون توسعه مدیریت و منابع از تلاش کارکنان وزارت جهاد کشاورزی

0 82

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی گفت: همکاران ستاد این وزارت الحمدالله افراد صدیق و توانمندی هستند و بنده فرصت را غنیمت می شمارم و از تلاش همه همکاران تقدیر و تشکر می نمایم.

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، مهندس محمدرضا طلایی در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل امور مالی وزارت جهاد کشاورزی با بیان این مطلب، افزود: شرایط وزارتخانه و کشور و وضعیت نقدینگی و اعتبارات، خاص و ویژه بوده و لازم است همه همکاران و مدیران به صورت ویژه برای گذار از این شرایط تلاش نمایند.

وی با اشاره به این که در انتصاب مدیر کل امور مالی رعایت اخلاق و امانت داری از شاخصه های مهم مد نظر بوده است، اذعان کرد: آقای یزدی از این صفات برخوردار و از تجربه لازم در این زمینه برخوردار است.

طلایی اظهار کرد: آقای پالیزگر انسانی با اخلاق و متخصص بودند که پیدا کردن جانشین برای ایشان کار ساده ای نبوده و از نبود ایشان متاسفیم و امیدواریم همچنان بتوانیم از نظرات ایشان بهره مند شویم.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: اداره کل امور مالی از کارکنان خوب و شایسته ای برخوردار است و در همین جا از همکاران درخواست می کنم که در اجرای وظایف قانونی به اقای یزدی کمک و یاری نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.