مقاومت در برابر استکبار جهانی

امام جمعه رشت : عقل ، وحی و تجربه سه دلیل منطقی برای مقاومت و ایستادگی برابر آمریکا و دیگر استکبارگران است.

0 22

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز ، به نقل از صداوسیمای مرکز گیلان نماینده ولی فقیه در گیلان در خطبه های نماز جمعه امروز رشت در مصلای امام خمینی با اشاره به دشمنی چهل ساله آمریکا با ملت ایران گفت : ملت ایران نه تنها بعد از انقلاب بلکه پیش از آن نیز صدمات و خسارت‌های بسیاری را از سوی آمریکا و ایادی اش متحمل شد.
آیت الله فلاحتی با تاکید بر اینکه قدرت های جهانی به سردمداری آمریکا چیزی جز جرم و جنایت و تحقیر برای ملت ایران نداشته و ندارند افزود: با توجه به فضای کنونی ، سه دلیل منطقیِ عقل ، وحی و تجربه راهکاری جز مقاومت پیش روی ما نخواهد گذاشت.
وی در ادامه با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار دانش آموزان و دانشجویان درباره رابطه و مذاکره با اروپاییان گفت : با سردمداران امروز اروپا می توان رابطه برقرار کرد اما هرگز نباید به آنان امیدواری داشت.
امام جمعه رشت در بخش دیگری از خطبه ها با اشاره به در پیش بودن هفته وحدت گفت : امام خمینی با تبیین و تعیین هفته وحدت قلب های ملت را به هم نزدیک تر کرده و تفرقه و نفاق افکنی را به شکست واداشت.
آیت الله فلاحتی خاطرنشان کرد : امت اسلامی در عمل در پیروی از فرمان امام راحل به معنای واقعی کلمه وحدت را پیاده و ثابت کردند.
وی همچنین با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس یازدهم گفت: نماینده مجلس شورای اسلامی باید سه ویژگی مهم داشته باشد اهل تقوا و دیانت باشد مومن به انقلاب و آرمان های انقلاب بوده ،انقلابی باشد و انقلابی عمل کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.