استاندار گلستان در همایش مشترک اعضای شورای تامین استان و شهرستانهای تابعه؛ امنیت اساس توسعه است/باید از امنیت موجود در مسیر رشد اقتصادی استفاده شود

0 127

استاندار گلستان با اشاره به شاخص های امنیتی استان اظهار کرد : امنیت اساس توسعه است و باید از امنیت موجود در مسیر رشد اقتصادی استفاده کنیم.

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز به نقل از وزارت کشور، هادی حق شناس در همایش مشترک اعضای شورای تامین استان و شهرستان های تابعه با حضور دکتر حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی و دبیر شورای امنیت کشور تصریح کرد: اگر چه کشور در شرایط جنگ اقتصادی قرار دارد اما ثبات موجود در کشور می تواند در زمینه توسعه و پیشرفت اقتصادی موثر باشد.

وی افزود: استفاده از ثبات و امنیت در مسیر سرمایه گذاری موجب رشد اقتصادی، کاهش نرخ بیکاری و کاهش معضلات اجتماعی می شود.

استاندار گلستان با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور، گفت: علی رغم شرایط سخت اقتصادی دولت ۱۳۰ میلیارد تومان به سد نرماب، ۱۰۰ میلیارد تومان به زهکشی اراضی در گمیشان، ۴۲ میلیارد تومان به مدراس سیلزده، ۱۱۳ میلیارد تومان به کشاورزی و ۷.۸ میلیارد تومان به زیرساخت های ورزشی آسیب دیده تخصیص داده است.

حق شناس ضمن تقدیر از همراهی شورای تامین استان و شهرستان ها، خاطر نشان کرد: وحدت و همدلی موجود در استان می تواند در رشد و توسعه استان موثر باشد و زمینه های پیشرفت را فراهم نماید.

لازم به ذکر است در این همایش تعدادی از اعضای شورای تامین استان و فرمانداران با دکتر ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی و دبیر شورای امنیت کشور نقطه نظرات خود را در میان گذاشتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.