مسابقات آزاد مهارت کشوری نماچینی آجر

با همكاري گروه كارخانجات آجرنماچين اصفهان برگزار مي شود؛

0 81

مسابقات آزاد مهارت کشوری نماچینی آجر، با همکاری گروه کارخانجات آجرنماچین اصفهان، نوزدهم و بیستم مهرماه سالجاری، برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، آرش اخوان طبسی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای این  استان، در تشریح این خبر گفت: هدف از برگزاری مسابقات آزاد مهارت،  ارتقای فرهنگ مهارت آموزی در کشور، جلب نظر بنگاه های اقتصادی، صنایع و صنوف در ارتقاء مهارت شاغلان و توسعه مشارکت صنایع و صنوف با بخش های آموزشی، ایجاد فرصتی مناسب جهت تبادل فنی و تجارب حرفه ای بین شاغلان و بنگاه های اقتصادی، شناسایی کمبودهای موجود در آموزش های فنی و حرفه ای برای شاغلان و برنامه ریزی برای رفع آنها، به  هنگام سازی دانش و توانایی شاغلان و همچنین شناسایی نخبگان و استادکاران مهارتی می باشد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان بیان داشت: در این راستا به منظور ایجاد رقابت سالم بین جوانان کشور، این اداره کل با همکاری گروه کارخانجات آجرنماچین، همزمان با بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان این استان  اقدام به برگزاری مسابقات آزاد مهارت نماچینی آجر از نوزدهم لغایت بیستم مهرماه سال جاری در محل نمایشگاه های بین المللی پل شهرستان اصفهان نموده است.

اخوان گفت: این مسابقات با حضور ۳۰ رقابت کننده از سراسر کشور از ساعت ۱۴ بعدازظهر نوزدهم مهرماه آغاز و پس از انجام مسابقات طی دو روز، در مراسم اختتامیه که ساعت ۱۹ بعدازظهر بیستم مهرماه برگزار می شود و نتایج اعلام و برندگان  معرفی خواهند شد.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان افزود: طی ارسال دعوتنامه هایی از مسئولین ستاد سازمان و مقامات استان اصفهان دعوت به عمل آمده از روند برگزاری این مسابقات بازدید نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.