از طریق ورزش می توان به رشد و بالندگی در عرصه های مختلف رسید

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان ؛

0 94

دکتر سید عبدالحمید احمدی در دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور در منطقه آزاد انزلی گفت : از طریق ورزش می توان به رشد و بالندگی در عرصه های مختلف اجتماعی رسید

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان از اداره کل ورزش و جوانان گیلان ؛ دکتر سید عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان در دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور هندبال ساحلی که در منطقه ی آزاد بندر انزلی برگزار شد ، گفت : موجب خرسندی است که المپیاد استعدادهای برتر با حضور چهره های ورزشکار از سراسر کشور در حال برگزاری است و میزبانی این مسابقات را نیز استان گیلان با دارا بودن ساحل زیبای خزر در منطقه ی آزاد انزلی بر عهده دارد.
وی افزود : ورزش ، محلی برای کسب تجربه های خوب است . از طریق ورزش به سلامت جسم و روح می توان کمک کرد و همچنین از طریق ورزش می توان در ابعاد مختلف اجتماعی و فرهنگی به رشد و بالندگی رسید .
احمدی اضافه کرد : المپیادها صرفا به معنای مسابقات نیست بلکه در این رویدادهای اجتماعی می توان روابط اجتماعی و ارتباطات با افراد از استانهای مختلف را گسترش داد و رقابت خوب و موثری را پدید آورد.
وی خاطر نشان کرد : امیدواریم که با ادامه ی این برنامه ها بتوانیم زمینه های توسعه ی ورزش را در رشته های مختلف فراهم کنیم.
این المپیاد همزمان در ۵۸ رشته ی ورزشی در ۱۹ استان برگزار می شود و در این المپیادها به نوعی برگزیدگان هر استانی شناخته می شوند و آنچه که مردم از قهرمانان و برگزیدگان ورزشی انتظار دارند این است که در کنار ورزش ،اخلاق را نیز مد نظر قرار دهند و ما بتوانیم یک ورزش توام با اخلاق و دوستی و صمیمیت داشته باشیم و تماشاگران ورزش نیز از رقابت های اخلاق مدارانه لذت ببرند .
وی در پایان از تلاشها و حمایت های مدیر عامل منطقه آزاد انزلی به جهت میزبانی این رویداد ، مدیر کل ورزش و جوانان گیلان و هیات هندبال استان و دست اندرکاران برگزاری مسابقات قدردانی کرد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.