فعالیت ۶ صندوق خرد زنان روستایی در ساری

مدیر جهاد کشاورزی ساری خبر داد؛

0 51

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ساری از فعالیت ۶ صندوق خرد زنان روستایی در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی مازندران، رضا پورفلاح در جلسه اعضای صندوق های اعتبارات خرد زنان روستایی، اظهار کرد: ۶ صندوق خرد زنان روستایی در شهرستان ساری فعالیت دارد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ساری با بیان اینکه صندوق‌های خرد زنان روستایی بخش عظیمی از نیروی کار کشاورزی را تشکیل می دهند که ارتقاء سطح علمی این قشر از طریق آموزش های کاربردی و عملی، نقش موثری در توسعه روستایی خواهند داشت، ادامه داد: تقویت بانوان کمک به ثبات و استحکام خانواده است.

وی تصریح کرد: تشکیل صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی، راهی برای اشتغال، توانمندسازی بانوان، خوداتکایی، آموزش مهارت و بهبود معیشت بانوان روستایی است.

این مسؤول با بیان اینکه با تلاش مروجین سعی در افزایش تعداد صندوق های اعتبارات خرد در همه روستاهای این شهرستان و فراهم کردن هرچه بهتر مطالب آموزشی درخصوص تولید محصولات زراعی و باغی برای روستاییان داریم، تصریح کرد: امروزه مشارکت زنان در توسعه پایدار روستایی یک امر ضروری است.

پورفلاح افزود: برای افزایش سطح مهارت و بروز کردن دانش مددکاران ترویجی و اعضای صندوق خرد زنان روستایی ساروی، یک دوره آموزشی چهار روزه برای آموزش زنان تسهیگر روستایی در این مدیریت تا پایان این هفته در حال برگزاری است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.