سخنگوی کمیسیون امور اقتصادی و برنامه و بودجه شورای عالی استان ها: کمیته ویژه بین شورای عالی استان ها و سازمان حمل و نقل جاده ای کشور تشکیل می شود / تخصیص درصدی از اعتبارات فعالیت های پایانه های مرزی به بودجه عمرانی

0 30

محمد برزه کار گفت: طرح پیش نویس تخصیص درصدی از اعتبارات فعالیت های پایانه های مرزی جهت کمک به بودجه عمرانی، کاهش آلاینده های زیست محیطی و روان سازی ترافیک در شهرهای مرزی بود که در کمیسیون مورد بحث قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز ، محمد برزه کار سخنگوی کمیسیون امور اقتصادی و برنامه و بودجه شورای عالی استان ها با اشاره به مباحث مطرح شده جلسه کمیسیون متبوعش اظهارداشت: طرح پیش نویس تخصیص درصدی از اعتبارات فعالیت های پایانه های مرزی جهت کمک به بودجه عمرانی، کاهش آلاینده های زیست محیطی و روان سازی ترافیک در شهرهای مرزی بود که در کمیسیون مورد بحث قرار گرفت.

وی در ادامه مطلب فوق گفت: در این راستا از مدیران سازمان حمل و نقل جاده ای کشور دعوت کردیم. پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد که سازمان راهداری، نظرات خود را کتبا به کمیسیون اعلام کنند. کمیسیون برنامه وبودجه نیز کمیته ویژه ای با سازمان راهداری جهت آماده سازی طرح فوق برای ارائه به صحن علنی شورای عالی استان ها تشکیل دهد.

سخنگوی کمیسیون امور اقتصادی و برنامه و بودجه شورای عالی استان ها با اشاره به پیش نویس طرح عضویت رئیس شورای اسلامی استان در شورای سازمان همیاری شهرداری استان بود تصریح کرد: برای اجرای این طرح بایستی اساس نامه سازمان همیاری و شهرداری تغییر کند تا نماینده شورای استان در آن حضور پیدا کند. لذا مقرر شد تا کمیته مشترکی بین کمیسیون ها تشکیل و نظرات کارشناسی اعضای شورای عالی استان ها اخذ شود.

برزه کار در پایان افزود: طرح یک فوریتی المپیاد فرهنگی ورزشی نمایندگان شوراهای اسلامی شهر و روستا به علت کمبود اعتبارات در شهرداری ها رد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.