اجرای ۷ هزار میلیارد تومان پروژه صنعت آب و برق در استان فارس/ خط دوم آبرسانی به شهر شیراز در دولت دوازدهم به بهره‌برداری می‌رسد

وزیر نیرو خبر داد:

0 43

وزیر نیرو با اشاره به اجرای ۳۸۶ پروژه مهم صنعت آب و برق در استان فارس، گفت: در حال حاضر پیشرفت پروژه‌های یاد شده به طور متوسط حدود ۴۰ درصد است که تعدادی از آن‌ها از جمله پروژه مهم خط دوم آبرسانی به شهر شیراز در دولت دوازدهم به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، “رضا اردکانیان” در مراسم افتتاح پست ۲۳۰ کیلوولت GIS دانشگاه شیراز با اشاره به آغاز به‌کار و بهره‌برداری از ۱۵ پروژه برق و آب و فاضلاب در جریان سفر خود به استان فارس، گفت: در این سفر ۱۲ پروژه مهم صنعت آب و برق با صرف هزینه‌ای بالغ بر سه هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی افزود: همچنین در جریان این سفر عملیات اجرایی سه پروژه دیگر هم در بخش‌های برق و آب و فاضلاب با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد تومان آغاز خواهد شد.
وزیر نیرو تاکید کرد: در مجموع وزارت نیرو در استان فارس ۳۸۶ پروژه در بخش‌های مختلف آب و برق در دست اجرا دارد که برای این طرح‌ها حدود هفت هزار میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.
اردکانیان ادامه داد: در حال حاضر پیشرفت پروژه‌های یاد شده به طور متوسط حدود ۴۰ درصد است که تعدادی از آنها از جمله پروژه مهم خط دوم آبرسانی به شهر شیراز در دولت دوازدهم به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی افزود: امروز با حضور معاون آب و آبفای وزارت نیرو، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور و تعدادی از نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی از نزدیک بازدیدی از پروژه خط آبرسانی به شهر شیراز داشته‌ایم و این هفته نیز جلسه‌ای در این ارتباط با حضور پیمانکاران پروژه در وزارت نیرو برگزار شده است.
وزیر نیرو تاکید کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته بخش نخست طرح آبرسانی تا مخزن اول، آبان‌ماه امسال و مخزن دوم نیز تا پایان سال افتتاح خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.