رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان: قیمت مرغ در استان سمنان کیلویی ۱۱۵۰۰ تومان تثبیت شد

0 37

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از تثبیت قیمت مرغ در سطح استان خبر داد و گفت: امروز گوشت مرغ در سطح استان کیلویی ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان فروخته می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز ، سید حسن میرعماد صبح یکشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار استان سمنان به میزبانی استانداری ضمن بیان اینکه قیمت مرغ درب مغازه در استان در حال حاضر تثبیت شده است، ابراز داشت: بهای هر کیلوگرم گوشت مرغ هم اکنون ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان ثابت نگاه داشته شده و مردم گزارش‌های تخلف از این قیمت را می‌توانند با دستگاه‌های نظارتی چون تعزیرات و سامانه ۱۲۴ در میان بگذارند.

وی با بیان اینکه علی رغم نوسانات قیمت مرغ آماده طبخ (درب مغازه) در استان سمنان، قیمت مرغ ثابت نگه داشته شده است، افزود: تلاش‌های گسترده‌ای در این راستا صورت گرفت تا توانستیم شرایط قیمت گوشت مرغ در سطح استان را ثابت نگه داریم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان همچنین گفت: قیمت هر کیلوگرم تخم مرغ در سطح استان نیز هم اکنون در مغازه‌ها هشت هزار و ۷۳ تومان قیمت است و در این زمینه نیز مردم می‌توانند گزارش‌های تخلف از این قیمت را با مسئولان در میان بگذارند تا به آن رسیدگی شود.

میرعماد با بیان اینکه ۲۴۰ تن گوشت منجمد قرمز در انبارهای استان سمنان ذخیره شده است، گفت: هفت هزار و ۱۴۰ تن ذرت، پنج هزار و ۱۲۴ تن جو و دو هزار و ۳۴۰ تن کنجاله در کنار ۶۳ هزار تن گندم هم اکنون در انبارهای استان ذخیره شده و در این زمینه نگرانی و دغدغه‌ای نداریم. / مهر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.