برپایی نمایشگاه عکس با عنوان “صدای سکوت” در سمنان

0 54

نمایشگاه عکس با عنوان “صدای سکوت” با ارائه آثاری از اسماعیل طحان و عابد میرمعصومی از عکاسان انجمن سینمای جوانان استان سمنان در گالری انجمن سینمای جوانان در تالار آفتاب شهر سمنان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، این نمایشگاه شامل عکس هایی از مناطق سیل زده لرستان به ویژه شهرستان پلدختر و روستای چم مهر است که از نگاه دو عکاس در معرض دید عموم قرار گرفته است.

این نمایشگاه تا ۲۲ تیر از ساعت ۱۷ تا ۲۲ در گالری انجمن سینمای جوانان سمنان در تالار آفتاب و با همکاری معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان برپا شده است.

اسماعیل طحان دانشجوی عکاسی دانشکده هنر سمنان و از اعضای انجمن سینمای جوانان استان سمنان است که تا به حال دو نمایشگاه انفرادی در سرخه و سمنان و نمایشگاه های گروهی متعددی از جمله نمایشگاه گروهی در انجمن عکاسان ایران داشته است.

آثار این عکاس علاوه بر مقام های متعدد در جشنواره های استان سمنان در یازدهمین جشنواره بین المللی فجر و جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان ایران حضور داشته است.

عابد میرمعصومی از اعضای انجمن سینمای جوانان استان سمنان است که نمایشگاه های گروهی از جمله نمایشگاه عکس ایران امروز را در گالری شهرداری آتن یونان و کاخ سعد آباد تهران را در سوابق خود دارد.

برخی آثار وی نیز علاوه بر مقام های متعدد در جشنواره عکاسی استان سمنان در چهارمین جشنواره بین المللی فجر و جشنواره بین المللی آب اصفهان حضور داشته است.

انتخاب و نظارت کیفی آثار این نمایشگاه توسط خسرو به آیین استاد پیشکسوت هنر عکاسی استان سمنان انجام شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.