استاندار گلستان در صد و شصت و ششمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان ؛ عملکرد بانک های استان در سال ۹۷در مقایسه با دیگر استان ها قابل قبول است

0 65

استاندار گلستان با اشاره به مقام سوم استان در پرداخت تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی در سال گذشته اظهار کرد: در سال ۹۷ بیش از ۷۵۷ میلیارد تومان تسهیلات از طریق کارگروه تسهیل و ۷۵۸ میلیارد تومان تسهیلات بصورت مستقیم به متقاضیان و تولیدکنندگان پرداخت شده و این نشان دهنده عملکرد قابل قبول گلستان در مقایسه با دیگر استان هاست.

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز به نقل از استانداری گلستان , دکتر هادی حق شناس در یکصد و شصت و ششمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان تصریح کرد : گلستان در سال ۹۷ در مجموع پرداختی پس از استان های تهران و البرز رتبه سوم را دارد و در اعطای تسهیلات رونق تولید نیز پس از استان های البرز و سمنان رتبه سوم را اخذ کرده است.
وی یادآور شد : در سالجاری نیز گلستان تاکنون با اعطای ۹۰ میلیارد تومان به ۲۸ واحد تولیدی رتبه سوم در سطح کشور را داراست که بانک ها باید همچون سال ۹۷ همکاری لازم را با متقاضیان داشته باشد.
استاندار گلستان خاطر نشان کرد : گلستان ۱۰ درصد پرداخت های رونق تولید را در سطح کشور به خود اختصاص داده است و این رقم با توجه به منابع ۱۵ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومانی استان اتفاق افتاده است.
همچنین در این جلسه مشکلات ۵ واحد تولیدی مورد بررسی قرار گرفت و دستورات لازم جهت رفع مشکلات آنان صادر گردید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.