پخش زنده حال و هوای بارگاه منور رضوی توسط ۱۰ دوربین روبوتیک در نقاط مختلف حرم

0 134

برای اولین بار توسط ۱۰ دوربین روبوتیک، حال و هوای بارگاه منور رضوی از طریق امواج تلویزیونی به شیفتگان حضرت رضا(ع) منتقل می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز به نقل از موسسه رسانه‌های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی، با نصب بیش از ۱۰ دوربین روبوتیک در نقاط مختلف حرم مطهر رضوی امسال برای نخستین بار در دهه کرامت، بیش از ۱۰ ساعت تصاویر زنده حرم مطهر رضوی از طریق شورای معارف سیما در اختیار شبکه‌های مختلف قرار می‌گیرد.

در نشست شورای معارف سیما که با محوریت پوشش وسیع برنامه‌های ایام دهه کرامت با حضور رئیس شورای معارف سیما، مدیران گروه معارف شبکه‌های مختلف سیما و مدیرانی از آستان قدس رضوی برگزار شد، ضمن ارائه برنامه‌های بخش فرهنگی حرم مطهر رضوی، امکانات و زیرساخت‌های موسسه رسانه‌های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی به منظور پشتیبانی از شبکه‌های مختلف تبیین شد.

پخش نمازهای جماعت بارگاه منور رضوی، حال و هوای صحن و سرای حرم مطهر و انعکاس جشن‌های شکوه رضوان از جمله برنامه‌هایی است که از طریق رسانه ملی در اختیار هموطنان قرار می‌گیرد.

گفتنی است، موسسه رسانه‌های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی ضمن پخش ویژه برنامه‌هایی متناسب با این ایام از شبکه امام رضا(ع) به زبان عربی و اردو، ویژه برنامه‌هایی نیز به زبان فارسی تولید و از طریق شبکه‌های مختلف بر روی آنتن می‌برد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.