معاون سیاسی استاندار مازندران: معضلات فرهنگی با ابزار فرهنگی حل شود

0 122

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: عنوان‌کردن یا حل یک موضوع فرهنگی باید با ابزار فرهنگی صورت بگیرد و اگر اینگونه باشد، یک گام به جلو حرکت کرده ایم.
به گزارش پایگاه خبری سبز البرز به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، حسین حسن نژاد در نخستین نشست اعضای کارگروه استانی عفاف و حجاب با محوریت نمایشگاه عفاف و حجاب ، افزود:
ابزار خوبی را در فضای مجازی داریم، اما باید ضعفِ عدم تولید محتواهای مناسب و موثر در فضای مجازی را رفع و به نقطه قوت تبدیل کنیم.
وی ادامه داد: نمایشگاه حجاب و عفاف باید پاسخگوی سلایق مختلف باشد که ضمن رونق تولید، پاسخگوی نیاز جامعه هدف هم باشد.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران نیز در این جلسه با اشاره به در پیش بودن هفته عفاف و حجاب از برگزاری نمایشگاهی به همین نام در شهرستان قائمشهر خبر داد.
سمیه قاسمی طوسی گفت: جامعه جوان و بسیاری از خانواده‌ها، مطالباتی را در بحث پوشش دارند و خواستار تولید و عرضه پوشش‌های آراسته و متعارف هستند.
وی افزود: بخشی از مطالبات با برگزاری نمایشگاه ها پاسخ داده می‌شود که یکی از بهترین نمایشگاه ها نیز عرضه مد و لباس ایرانی – اسلامی است.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران بیان کرد: این نمایشگاه در بیش از ۷۰ غرفه برپا می شود که می‌تواند برای خانواده‌ها جالب توجه باشد.
طوسی زمان برگزاری نمایشگاه را از چهارم تا نهم تیر امسال عنوان کرد و افزود: براساس اعلام شهرداری قائمشهر، نمایشگاه عفاف و حجاب در سطح ملی، قرار است به مناسبت هفته عفاف و حجاب در محل دائمی نمایشگاه های قائمشهر برگزار شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.