افتخار ارتش جمهوری اسلامی ایران مردمی بودن است

استاندار خراسان رضوی:

0 180

به گزارش  پایگاه خبری سبز البرز، علیرضا رزم حسینی صبح پنجشنبه در مراسم رژه ارتش در مشهد اظهار کرد: امروز برای ایران روز بزرگی است زیرا کارنامه درخشان ارتش در ۴۰ سال گذشته حکایت از وفاداری‌ها و خدمات این نیرو به مردم دارد.

وی افزود: نیروهای لشکر ۷۷ خراسان فداکاری‌های زیادی در دوران دفاع مقدس خصوصاً در خوزستان و غرب کشور انجام دادند که کارنامه تابناکی برای این نیرو خصوصاً در شمال شرق کشور است.

استاندار خراسان رضوی بیان کرد: ویژگی ارتش جمهوری اسلامی ایران این است که فرمانده این نیرو فقیهی عالی مقام است و هیچ نیرویی در دنیا برای خشنودی خداوند نمی جنگد و این تنها مختص نیروهای مسلح کشور است.

رزم حسینی گفت: ارتش از مکتب اسلامی دفاع می‌کند و ما جز در صدر اسلام این ویژگی را نداشتیم و امروز محتوای ارتش ما مکتبی است و با پشتوانه مردمی حرکت کرده و اقدامات لازم را به انجام می‌رساند.

وی خاطرنشان کرد: جوانان ما افتخار می‌کنند که روزی لباس رزم را بر تن می‌کنند تا به نظام خود خدمت کنند. امروز وقتی کشور با سیل مواجه می‌شود ارتش پای کار می‌آید و این نشان دهنده مردمی بودن این نهاد است.

استاندار خراسان رضوی گفت: بیش از ۲۵ روز است نیروهای مسلح از جمله ارتش در حال خدمت رسانی به سیل زدگان هستند و در کنار مردم قرار دارند که قابل تقدیر است.

رزم حسینی بیان کرد: امروز در خراسان رضوی ندای همدلی و همکاری وجود دارد و همه مسئولان برای تعالی این استان در بخش‌های مختلف تلاش می‌کنند تا شرایط لازم برای اشتغال و زندگی مردم فراهم شود.

وی تاکید کرد: ظرفیت‌های خراسان رضوی در حوزه اقتصادی بسیار بالا است و نیازمند همراهی کارآفرینان برای شکوفا کردن آنها هستیم. باید اختلاف‌ها را کنار بگذاریم و مشهد و دیگر شهرهای خراسان رضوی را به عنوان الگو به کشور معرفی کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.