کمک ۴ میلیارد تومانی شورای شهر مشهد به سیل زدگان

در جلسه علنی شورای شهر مشهد مصوب شد؛

0 48

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز، اعضای شورای اسلامی شهر مشهد ظهر دوشنبه در جلسه علنی خود با لایحه شهرداری این شهر با اختصاص مبالغی برای کمک به استان‌های سیل زده کشور موافقت کردند.

طبق این مصوبه به شهرداری مشهد اجازه داده می‌شود به منظور کمک به سیل زدگان و جبران بخشی از خسارت‌های به وجود آمده، نسبت به مساعدت مالی تا سقف ۴ میلیارد تومان به استان‌های سیل‌زده اقدام کند.

همچنین در ادامه جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد اعضای شورا با سرویس دهی رایگان اتوبوس‌های مسیرهای عبوری و منتهی به حرم رضوی در روز نیمه شعبان موافقت کردند. در ادامه قرار شد خدمات اتوبوسرانی مشهد برای دیگر مناسبت از جمله سالروز میلاد امام رضا (ع)، راهپیمایی روزهای قدس، ۲۲ بهمن، ۱۲ بهمن و ۱۳ آبان و برخی مسابقات لیگ برتبر فوتبال نیز به صورت رایگان انجام شود.

اعضای شورای شهر در ادامه جلسه علنی خود با چند نامگذاری و تغییر نام در معابر مشهد نیز موافقت کردند. طبق این مصوبه خیابان پاستور ۱۸ با حفظ شماره به نام «استاد علی باقرزاده» از شاعران بنام مشهدی و مجموعه ورزشی آبی واقع در شهرک شهید آوینی «گلشن» نامگذاری شدند.

همچنین بوستانی بی نام در منطقه واقع در خیابان ادیب ۱۹ به نام «آوا»، بوستان واقع درخیابان راستی ۲ به «بیداری»، بوستان واقع در خیابان آزاده ۱۸ به «نیکی» بوستان خطی واقع در خیابان شهید فلاحی ۲ به «دریا» بوستان خطی واقع در خیابان شهید فلاحی ۴ به «پرستو’» و بوستان واقع درخیابان آزادی ۱۰۳ به «سپیدار» نامگذاری شد. یک سالن از سالن‌های مجموعه ورزشی بهشت نیز به نام شهید «جواد ایزدی» نامگذاری خواهد شد.

بنر زیر پست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.