تصویر وحدت حول محور ولایت در استان تهران به قاب نشست

ندای عشق به انقلاب طنین انداز شد؛

0 75

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز، صدها هزار نفر از مردم در استان تهران از اوایل صبح امروز، برای گرامیداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی به خیابان ها آمدند و با مشت های گره کرده کوچک و بزرگ و فریاد « اصالت انقلاب، ز نور ایمان بُوَد ضمانت انقلاب، راه شهیدان بُوَد» قلب تاریخ را به تپش انداخته و دشمنان این ملت و انقلاب را برای همیشه ناامید و مایوس ساختند.

به گفته رییس ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی استان تهران، بیش از ۳۰۰ عکاس، خبرنگار و فیلمبردار داخلی و خارجی جشن ۴۰ سالگی مردم ایران را در شهرستان های استان تهران پوشش دادند.

در استان تهران از ساعت ۹ صبح و در مسیرهای اعلام شده راهپیمایی آغاز شد، اما ساعتی پیش از شروع رسمی راهپیمایی شاهد حضور مردم در اقصی نقاط استان تهران و انتظار آن ها برای شروع مراسم بودیم.

ملت علی رغم مشکلات موجود پای انقلاب ایستاده اند

مردم ری امروز باری دیگر به جهانیان ثابت کردند، که ملت ایران، به باورها و ارزش های انقلاب ایمان داشته و راه امام شان(ره) را ادامه خواهند داد، خیل عظیم مردم مومن و انقلابی در ری از خیابان فداییان اسلام به سمت میدان اصلی شهرری راهپیمایی کردند و قرار است، حجت الاسلام پورمحمدی، مشاور رییس قوه قضاییه در جمع راهپیمایان سخنرانی کند.

معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه ری در حاشیه حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ری با تقدیر از حضور با شکوه مردم در این راهپیمایی گفت: حتما در بین مردم برخی از گلایه ها و ناراحتی ها وجود دارد و حق هم دارند، که مطالبه و گلایه کنند و وظیفه ما مسئولین تلاش برای خدمتگزاری هرچه بیشتر به مردم است.

هدایت الله جمالی پور افزود: اما این حضور پرشور امروز به خوبی نشان داد، امنیت ایران وابسته به حضور مردم در صحنه است و حضور مردم برای انقلاب اسلامی ارزشی راهبردی محسوب می شود و در همین چارچوب همانطور که اشاره کردم باید به این خواسته ها و مطالبات توجه ویژه ای داشت.

از هرکدام از راهپیمایان ۲۲ بهمن ورامین که بپرسی، تنها هدف خود از شرکت در راهپیمایی را حفظ ارزش های دین و نظام عنوان و عامل حضور در میدان را ناامید کردن دشمن ذکر می کنند.

باسابقه ترین امام جمعه کشور که هرسال با عشق و علاقه در راهپیمایی ۲۲ بهمن در ورامین شرکت می کند، نیز در درباره تلاش آمریکا برای ناامید کردن مردم ایران از طریق جنگ تبلیغاتی و فشار اقتصادی گفت: دشمنان اگر به ایران حمله کنند، سودی نخواهند برد و شکست خواهند خورد، آن ها می دانند جنگ سخت با ایران جز افتضاح و آبروریزی چیزی برایشان ندارد.

آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی اضافه کرد: به همین دلیل آن ها در صدد استمرار و تشدید تحریم ها علیه انقلاب اسلامی برآمدند و می خواهند علاوه بر تحریم و فشار، با انجام تبلیغات متعدد، مردم را نسبت به نظام خودشان دلسرد کنند، حال با این وضعیت در پی مذاکره جدیدی هستند، اما مردم امروز نشان دادند، که باید خواب مذاکره را ببینند و این ملت علی رغم همه مشکلات و گلایه ها از برخی ضعف های مدیریتی پای نظام اسلامی ایستاده اند و حال دشمن باید ایران انقلابی، مقتدر و با عظمت را به رسمیت بشناسد.

دشمنان هرگز نتوانستند، مسائل داخلی کشور ما را به خوبی درک کنند

یکی از شهروندان جوان پاکدشتی در حالی که مسیر میدان آزادگان تا پارک معلم را با شعار « حزب فقط حزب علی، رهبر فقط سید علی» طی می کرد، اظهار داشت: من هرسال بدون نگاه به مسائل سیاسی و اختلاف‌ نظرها در این مراسم شرکت می‌کنم.

جاوید اوحدی با اشاره به این که پیام راهپیمایی پرشور ۲۲ بهمن به مردم دنیا استقلال، مشروعیت و آزادی جمهوری اسلامی است، بیان کرد: دشمنان هرگز نتوانستند، مسائل داخلی کشور ما را به خوبی درک و تحلیل کنند.

وی با بیان این که در نظام اسلامی به طور متوسط هر سال یک بار انتخابات برگزار شده است، افزود: مردم ایران به خصوص نسل جوان با قاطعیت دست رد به سینه دشمنان می زند.

امیدوارم دولتمردان صدای مطالبات مردم و مشکلات آن ها به ویژه در بخش اقتصادی را بشنوند

یکی از شهروندان گلستانی که از فلکه دوم گلستان به سوی ابتدای این شهر در حال راهپیمایی بود، با بیان این که حضور پرشور و همیشگی مردم در مراسم‌های ملی و دینی نشان دهنده پایمردی آن ها در دفاع از آرمان های انقلاب است، افزود: در طول ۴۰ سال گذشته این مردم هستند، که حرف اول تمام صحنه های انقلابی را زدند.

طاهره محمدی با بیان این که حضور مردم در صحنه راهپیمایی‌ها توطئه‌هایی که علیه جمهوری اسلامی ایران طراحی می شود، را خنثی خواهد کرد، گفت: راهپیمایی پرشور امروز وظیفه مسئولان را سنگین تر کرد.

وی ادامه داد: امیدوارم دولتمردان صدای مطالبات مردم و مشکلات آن ها به ویژه در بخش اقتصادی را بشنوند.

فرماندار پیشوا نیز که مسیر مسجد امام خمینی(ره) به سمت حرم مطهر امامزاده جعفر(ع) با تقدیر از حضور باشکوه‌تر مردم پیشوا در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال بیان کرد: این راهپیمایی اعلام وحدت و یکپارچگی ایرانیان و عهد و پیمان با امام راحل برای ادامه راه و آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

حسین عباسی با بیان این که راهپیمایی ۲۲ بهمن بستر مناسبی در راستای انتقال ارزش ها است، گفت: این حضور برای استمرار حرکت انقلاب بسیار کارساز است.

بر اساس این گزارش، امروز در بیش از ۴۰ نقطه استان تهران مراسم پرشور راهپیمایی ۲۲ بهمن را شاهد بودیم و اقشار مختلف مردم آمدند، تا بگویند هرگز از انقلاب خود دست برنخواهند داشت و تا رساندن پرچم با عظمت انقلاب اسلامی به امام عصر(عج) هرگز از پای نخواهند نشست.

بنر زیر پست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.