حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بهترین پاسخ به دشمنان است

استاندار سمنان:

0 87

به گزارش پایگاه خبی سبز البرز علیرضا آشناگر  افزود: ملت ایران همواره با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ کوبنده به یاوه گویی های استکبارجهانی دادند و در چهلمین بهار انقلاب اسلامی مردم غیور کشورمان با حضور وصف ناشدنی بار دیگر با آرمان های امام راحل تجدید میثاق می کنند.
وی خاطرنشان کرد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن توطئه های استکبارجهانی که علیه ملت ایران تدارک دیده است را خنثی می کند و آحاد جامعه فردا با اتحاد و همدلی بار دیگر با آرمان های انقلاب تجدید بیعت می کنند.
استاندار سمنان اضافه کرد: تمامی شعارهایی که در راهپیمایی ۲۲ بهمن از سوی جریان سیاسی به زبان آورده می شود باید وحدت آفرین باشد و با هم افزایی و همراهی آحاد مردم این جشن ملی به خوبی در کشور برگزار می شود.
آشناگر تصریح کرد: دشمنان نظام جمهوری اسلامی در ۴۰ سالگی انقلاب با اتخاذ رویکردهای خصمانه درصدد نابودی انقلاب بودند اما با درایت و هوشیاری مردم کینه توزی های ترامپ و همراهانش به خودشان بازگردانده شد.
وی ادامه داد: ملت ایران با وجود برخی مشکلات اما همواره از عزت نظام جمهوری اسلامی دفاع می کنند و به هیچ عنوان مردم این مرز و بوم زورگویی ها را برنمی تابند.
استاندار سمنان گفت: مردم ایران در ۴۰ سال گذشته پشتیبان قدرتمند در حمایت از دستاوردهای انقلاب بودند و با همراهی آنان توطئه های دشمنان به شکست منجر شد.
راهپیمایی دشمن‌شکن ۲۲ بهمن همزمان با سراسر کشور فردا دوشنبه در ۷۲ نقطه استان سمنان برگزار می‌شود.

بنر زیر پست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.