مسابقات کشتی قهرمانی جوانان کشور در شاهرود آغاز شد

شاهرود - پایگاه خبری سبز البرز - مسابقات قهرمانی کشتی آزاد قهرمانی جوانان کشور عصر پنجشنبه با برگزاری آیینی در سرسرای ولی عصر(عج) شاهرود آغاز شد.

0 151

رییس اداره ورزش و جوانان شاهرود در حاشیه این آیین به خبرنگار پایگاه خبری سبز البرز گفت: در این دوره از مسابقات ۱۳ تیم از۱۲ استان کشور شرکت کرده اند.
مجید محمدی استان های شرکت کننده در این مسابقه را بوشهر، کهکیلویه و بویر احمد، هرمزگان ۲تیم ، خراسان شمالی و جنوبی ، یزد، مرکزی ، سیستان و بلوچستان ، قم چهارمحال و بختیاری ،گلستان و سمنان اعلام کرد.
وی از قول مساعد فدراسیون کشتی برای برگزاری اردوی تیم ملی نوجوانان و نونهالان در شاهرود هم خبرداد و گفت: یک دوره کارگاه آموزشی هم برای مربیان کشتی در سمنان برگزار می شود.
سید حمیدرضا موسوی سرپرست هیات کشتی شاهرود هم گفت: این دوره از مسابقات برای نخستین بار در شاهرود برگزار می شود که از سطح بسیار بالایی نیز برخوردار است.
وی از برگزاری یک دوره مسابقه کشتی بین المللی در شاهرود خبرداد و گفت: برگزاری چنین مسابقه هایی در شهرستان ها موجب افزایش علاقمندی خانواده ها به کشتی می شود.
موسوی تصریح کرد : شهرستان شاهرود از توانمندی زیادی در رشته کشتی برخوردار است ، و این مسابقه ها موجب افزایش تمایل جوانان به این رشته ورزشی می شود.
این مسابقات به مدت سه روز ادامه دارد.
شهرستان شاهرود به خاطر داشتن امکانات مناسب ورزشی هر سال میزبان برگزاری تعدادی از مسابقات کشوری و نیز اردوهای آماده سازی تیم های ملی در رشته های گوناگون می شود.
دراستان سمنان ۲۸ هزار ورزشکار ساماندهی شده وجود دارد که نیمی از آن ها مربوط به شاهرود است .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.