معاون وزیر ورزش و جوانان:

مشهد- پایگاه خبری سبز البرز- معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان گفت: مدیران ورزشی باید زمینه ترغیب بخش خصوصی و مدیران صنعتی را به حمایت از حوزه ورزش و ورزشکاران فراهم کنند.

0 180

امیر رضا خادم روز پنجشنبه در مراسم معرفی مدیرکل جدید ورزش و جوانان خراسان رضوی افزود: این استان دارای ظرفیت های ورزشی خوبی است و با اینکه صنایع مادر در آن وجود ندارد ولی بخش خصوصی فعالی دارد که باید زمینه ورود این بخش به حوزه ورزش فراهم شود.
وی اظهار داشت: بخش خصوصی نیز در صورت ورود به این حوزه باید احساس انتفاع داشته باشد.
وی گفت: با توجه به تحریم های موجود و جنگ اقتصادی در کشور باید همبستگی بین بخش های مختلف بیشتر شود، حوزه ورزش و جوانان نیز از حوزه های متاثر از این مشکلات است که حمایت و همراهی مجموعه های استانداری، شوراهای شهر و نمایندگان مجلس را می طلبد.
خادم افزود: از ظرفیت سمن ها نیز در این زمینه باید استفاده شود و به بخش جوانان هم باید توجه بسیار جدی داشت.
وی ادامه داد: آستان قدس رضوی، شوراهای شهر و مجموعه استانداری از ظرفیتهای مهم برای توسعه ورزش این استان هستند.
وی با تاکید بر حمایت از ورزش بانوان، اظهار داشت: بانوان با حمایت حداقلی، موفقیت های قابل توجهی در عرصه های ملی و بین المللی به دست می آورند و هر چه حمایت از بانوان بیشتر شود موفقیتهای بیشتری حاصل می گردد.
معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: به دلیل وجود محدودیتهایی در حوزه بانوان، حامیان مالی علاقه ای به ورود در این بخش ندارند لذا باید از اعتبارات ملی و داخلی برای توسعه ورزش بانوان استفاده کرد.
وی همچنین در باره تغییر مدیریت حوزه ورزش در خراسان رضوی افزود: مدیر قبلی این حوزه از مدیران اخلاق مدار است که آنچه انجام داده به قصد خدمت و براساس نیت پاک بوده است.
وی اظهار داشت: خدمات شایانی طی پنج سال گذشته در حوزه ورزش و جوانان این استان انجام شده و بیشترین فشار برای جابجایی نیز از جانب خود این مدیر بوده و استانداری خراسان رضوی هم رغبتی برای این جابجایی نداشته است.
خادم گفت: امیدوارم مسیر توسعه ورزش این استان با سکانداری مدیر جدید و حمایت سایر مدیران و مجموعه ورزشی استان ادامه یابد.

*مدیران سیاستهای دولت تدبیر و امید را دنبال کنند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی نیز در این مراسم با بیان اینکه پست ها و مسئولیتها امانتی در اختیار ماست گفت: تاکید مجموعه استانداری برای مدیریت در این استان استفاده از نیروهای بومی، جوان و آشناتر به استان است زیرا اگر کسی آشنایی بیشتر به این استان داشته باشد موفق تر خواهد بود.
محمد رحیم نوروزیان افزود: به انتخاب وزارت ورزش و جوانان برای این استان احترام می گذاریم و از هیچ کمکی برای مدیر کل جدید دریغ نمی کنیم.
وی اظهار داشت: امیدوارم مدیر جدید اداره کل ورزش و جوانان استان نیز سیاستهای دولت تدبیر و امید را دنبال کند زیرا مردم از مدیرانی که در پیگیری این سیاستها موفق نبوده اند رضایت ندارند.
وی با تاکید بر توجه به حوزه جوانان گفت: این حوزه بعد از ادغام با حوزه ورزش همچنان در حاشیه بوده که امیدوارم به این بخش مغفول مانده نیز توجه ویژه شود.
در این مراسم فرزاد فتاحی به عنوان مدیرکل جدید ورزش و جوانان خراسان رضوی معرفی و از خدمات کوروش صبوریان مدیر کل قبلی این حوزه قدردانی شد.
فتاحی پیش از این مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.