نداشتن بیمه مسئولیت مدنی می تواند موجب تعطیلی مجموعه ورزشی شود

رئیس هیئت پزشکی و ورزشی خراسان رضوی گفت: اگر مجموعه ای تخلف کند یا بیمه مسئولیت مدنی و ورزشی نداشته باشد تا تعطیلی پیش خواهد رفت.

0 101

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز، رضا گلدوزیان ظهر یکشنبه در نشست خبری اظهار کرد: وسایل جدید وارد مجموعه های ورزشی شده که اگر کار کردن درست با آنها آموزش داده نشود اتفاقات و صدمات جبران ناپذیری را به ورزشکاران وارد می کند.

وی افزود:تجهیزات پزشکی هیئت پزشکی خراسان رضوی از فدراسیون بیشتر است و حدود۷ میلیارد قیمت این تجهیزات است و تنها هیئتی هستیم که به ملی‌پوشان و بازیکنان لیگ‌های برتر خدمات رایگان ارائه می‌دهد.

رئیس هیئت پزشکی و ورزشی خراسان رضوی گفت: از ابتدای سال تاکنون دو ورزشکار در رشته فوتبال را مورد آزمایش قرار دادیم هیئت تنها وظیفه گرفتن آزمایش را به عهده دارد ونتیجه آن به ورزشکار و فدراسیون مربوطه اعلام می‌شود تا پیگیری های لازم صورت گیرد.

گلدوزان در ادامه به بیمه مسئولیت ورزشی اشاره کرد و گفت: این قانون شامل حال ورزشگاه ها ومجموعه های ورزشی می‌شود که باید تمام کارکنان، تماشاگران یا افرادی که به نوعی در این زمینه فعالیت می‌کنند از این بیمه بهره مند شود چرا که در صورت بروز هرگونه اتفاقی مدیران ومسئولان باید پاسخگو و برای آنها گاهی مجازات کیفری در نظر گرفته می‌شود.

وی بیان کرد: مشاوران حقوقی در هیئت حضور دارند که در خصوص قوانین و مقررات به مدیران مجموعه های ورزشی مشاوره ارائه دهند اگر مجموعه ای تخلف کند یا بیمه مسئولیت مدنی و ورزشی نداشته باشد منجر به جریمه و گاهی تعطیلی و ابطال مجوز فعالیت آن می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.