مقام‌آوری خراسان رضوی در مسابقات شنای قهرمانی مسافت کوتاه کشور

شناگران خراسانی در مسابقات شنای قهرمانی کشور که در کرمان برگزار شد، موفق به کسب مقام شدند.

0 117

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز، مسابقات شنا قهرمانی کشور در بخش مسافت کوتاه در رده‌های سنی ۱۵_۱۷ سال جهت انتخابی تیم ملی جوانان و رده سنی بالای ۱۸ سال جهت توسعه کمی و کیفی شنای کشور با عنوان یادبود شادروان محمدپذیرفته در روزهای ۱۱ و ۱۲ مرداد ماه در کرمان برگزار شد.

این مسابقات در رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال با حضور ۱۴ تیم و در رده سنی بالای ۱۸ سال با حضور ۱۱ تیم برگزار شد. در پایان این مسابقات در رده سنی ۱۵ الی ۱۷ سال تیم اصفهان با کسب ۷ نشان طلا، ۳ نقره و ۴ برنز در جایگاه نخست ایستاد. تیم‌های تهران و خراسان رضوی نیز به ترتیب دوم و سوم شدند. همچنین در رده سنی ۱۸ سال تیم خراسان رضوی با ۷ طلا، ۱ نقره و ۱ برنز اول شد و آذربایجان شرقی و تهران دوم و سوم شدند.

در صبح روز نخست در رده سنی ۱۵ الی ۱۷ سال، جواد صدوقی در ماده ۱۰۰ متر قورباغه دوم شد. محمد مهمان نواز در ماده ۲۰۰ متر پروانه به مقام سوم دست یافت و در ماده ۵۰ متر کرال پشت نیز محمد قائمی سوم شد. در رده سنی ۱۸ سال نیز محسن مهمان نواز در ماده ۵۰ متر کرال پشت به مقام نخست رسید.

هم چنین در صبح روز نخست در ماده ۴ در ۱۰۰ متر آزاد تیمی در رده سنی ۱۵ الی ۱۷ سال خراسان رضوی با شنای قائمی، صدوقی، مهمان نواز و فتحی دوم شد و در همین ماده در رده سنی ۱۸ سال با شنای مهمان نواز، مقدم، غلامپور و نوفل د رجایگاه نخست ایستاد.

در ادامه رقابت‌ها، عصر روز نخست سینا غلامپور در ماده ۱۰۰ متر آزاد بالای ۱۸ سال با رکورد ۵۱:۰۴ به مقام نخست رسید. در رده سنی ۱۵ الی ۱۷ سال علی فتحی در ماده ۱۰۰ متر آزاد، امین مهدی زاده در ماده ۵۰ متر قورباغه، جواد صدوقی درماده ۲۰۰ متر مختلط و محمد مهمان نوازدر ماده ۴۰۰ متر آزاد به مقام سوم دست یافتند.

در صبح روز دوم این مسابقات در رده سنی ۱۵ الی ۱۷ سال جواد صدوقی و امین مهدی زاده در ماده ۲۰۰ متر قورباغه به ترتیب دوم و سوم شدند، علی فتحی در ۱۰۰ متر کرال پشت با رکورد ۵۹:۰۴ در جایگاه نخست ایستاد و در همین ماده محمد قائمی نیز به مقام دوم رسید، در ماده ۲۰۰ متر آزاد محمد مهمان نواز دوم شد و در ماده ۱۰۰ متر مختلط نیز علی فتحی به مقام دوم دست یافت.

در ده سنی بالای ۱۸ سال صادق دهنو خلجی در ماده ۲۰۰ متر قورباغه سوم شد و محسن مهمان نواز درماده ۱۰۰ متر کرال پشت با ثبت رکورد ۵۸:۳۲ به مقام نخست رسید.

در رده سنی بالای ۱۸ سال سینا غلامپور در ماده ۵۰ متر پروانه دوم شد، محسن مهمان نواز در ماده ۲۰۰ متر کرال پشت با رکورد ۲:۱۱:۹۰ در جایگاه نخست ایستاد و سینا غلامپور نیز با ثبت رکورد ۲۳:۶۱ در ماده ۵۰ متر آزاد اول شد. در رده سنی ۱۵_۱۷ سال نیز، علی فتحی در ماده ۲۰۰ متر کرال پشت با رکورد ۲:۱۰:۵۶ به مقام اول دست یافت.

در ماده ۴ در ۱۰۰ متر مختلط تیمی در رده سنی بالای ۱۸ سال، خراسان رضوی با شنای مهمان نواز، دهنو خلجی، غلامپور و نوفل با ثبت رکورد ۳:۵۸:۱۸ در جایگاه نخست ایستاد. دررده سنی ۱۵ الی ۱۷ سال در ماده ۴ در ۱۰۰ متر مختلط تیمی نیز خراسان رضوی با شنای قائمی، صدوقی، مهمان نواز و فتحی به مقام دوم دست یافت. در ماده ۴ در ۵۰ متر تیمی میکس نیز خراسان رضوی با شنای فتحی، صدوقی، نوفل و غلامپور دوم شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.